Kreatorzy Smaku catering
  • Sałatka z anchois, kaparami, pomidorkami koktajlowymi i mixem sałat
  • Tortilla z kurczakiem i warzywami
  • Roladka ze schabu faszerowana pieczoną cukinią i bakłażanem

Catering – Kreatorzy Smaku

Kreatorzy Smaku to firma cateringowa działająca od 2010 roku. Pomimo, że jest to krótki okres istnienia na rynku to doświadczenie zdobyte przez ponad piętnaście lat pracy w branży gastronomicznej pozwoliło nam pozyskać zaufanie szerokiego grona odbiorców zarówno w kraju jak i zagranicą. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług cateringowych, organizacji imprez i artystycznej stylizacji.

Kreatorzy Smaku to szeroko pojęty catering firmowy, który wykreuje dla Państwa niepowtarzalne menu na każdą okazję.

Staramy się tworzyć to czego dotychczas nikt nie stworzył, łamać stereotypy, bawić się smakiem, dać się ponieść fantazji a zarazem zachować szyk, klasę i kunszt serwowanych potraw.

Specjalizujemy się w przygotowaniu menu na catering firmowy na bazie produktów zawsze świeżych, naturalnych, spełniających najwyższą jakość. Chcąc zapoznać się osobiście z różnorodnością naszych smaków i potraw zapraszamy Państwa do naszych lokali mieszczących się na terenie Warszawy.

Catering firmowy to rozwój zaawansowanych technologii i wprowadzanych do naszej firmy oraz najskuteczniejsze rozwiązania w branży. Dysponujemy w pełni wyposażoną kuchnią cateringową, która gwarantuje niezawodność i nadzwyczajną wydajność przy zachowaniu najwyższych standardów.
Nasz catering firmowy to doświadczenie w branży, wspaniała kadra, pomysł i smak, dzięki temu wykreowanie wszelkiego rodzaju usług cateringowych nie stanowi dla nas żadnego problemu.

pierogi z suszonymi pomidoramipierogi ze szpinakiemroladka drobiowaszynka pieczona w całości z dodatkamischab z młodego prosięcia z kostką faszerowany białą kiełbasąschab ze śliwką w maladzemix wędlin pieczonych i wędzonychSzynka pieczona w całości z dodatkami