Kreatorzy Smaku catering

  • Sałatka z anchois, kaparami, pomidorkami koktajlowymi i mixem sałat
  • Tortilla z kurczakiem i warzywami
  • Roladka ze schabu faszerowana pieczoną cukinią i bakłażanem

Catering – Kreatorzy Smaku

Kreatorzy Smaku to firma cateringowa działająca od 2010 roku. Pomimo, że jest to krótki okres istnienia na rynku to doświadczenie zdobyte przez ponad piętnaście lat pracy w branży gastronomicznej pozwoliło nam pozyskać zaufanie szerokiego grona odbiorców zarówno w kraju jak i zagranicą. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług cateringowych, organizacji imprez i artystycznej stylizacji.

Kreatorzy Smaku to szeroko pojęty catering, który wykreuje dla Państwa niepowtarzalne menu na każdą okazję.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo istotne informacje o naszej firmie oraz realizowane przez nas różne formy imprez cateringowych, które mamy nadzieje pomogą Wam w podjęciu decyzji jakiego rodzaju przyjęcie będzie dla waszych gości i w danej chwili najbardziej odpowiednie.

Kreatorzy Smaku to marka będąca synonimem najwyższej jakości i elegancji, a także nowoczesności.

Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami w gastronomii, wzornictwie i projektowaniu wnętrz. Obsługiwane przez nas imprezy na długo zostają w pamięci gości, ponieważ unikatowy design i nowatorskie aranżacje to obok wyśmienitej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie wyznaczniki niepowtarzalnego stylu firmy Kreatorzy Smaku.

Śledzimy rozwój zaawansowanych technologii i wprowadzamy do naszej firmy najskuteczniejsze rozwiązania.

Dysponujemy w pełni wyposażoną kuchnią cateringową, gwarantującą niezawodność i niezwykłą wydajność przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzięki niezależnej flocie i mobilnym bazom wydawczym podejmujemy się obsługi skomplikowanych logistycznie imprez w najoryginalniejszych lokalizacjach. Cały czas udoskonalamy nasze menu, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających koneserów.
To, co wartościowe w polskiej tradycji kulinarnej, łączymy ze smakami kuchni świata, osiągając wyjątkowy i zmysłowy efekt. Nasza siła to doświadczenie, elastyczność i osobiste zaangażowanie naszych pracowników połączone z wykwintnym smakiem, rozwiniętą infrastrukturą oraz otwartością na innowacje i nowoczesny design.
To wszystko zobowiązuje nas do doskonałości.
Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy też wahacie się z podjęciem właściwej decyzji , jedynym sposobem na ich zaspokojenia będzie kontakt z nami, który firmie Kreatorzy Smaku da szansę zaprezentowania naszego profesjonalizmu a Państwu pozwoli utrwalić się w przekonaniu co do właściwego wyboru.
pierogi z suszonymi pomidoramipierogi ze szpinakiemroladka drobiowaszynka pieczona w całości z dodatkamischab z młodego prosięcia z kostką faszerowany białą kiełbasąschab ze śliwką w maladzemix wędlin pieczonych i wędzonychSzynka pieczona w całości z dodatkami